Zmiany w planie zajęć dla klasy III LO

W planie zajęć klasy III w sobotę 17 lutego 2018 r. nastąpiła zmiana kolejności lekcji. Prosimy zapoznać się ze zmianami!

Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej

W najbliższą sobotę 03 lutego 2018 r. zapraszamy wszystkich słuchaczy na kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Na początku,  o godzinie 8:15, dla wszystkich - część teoretyczna; następnie zajęcia ćwiczeniowe w grupach. 

Deklaracje Maturalne

Przypominamy, że 07 lutego 2018 r. mija  termin złożenia ostatecznej deklaracji maturalnej. 

Korekty w planie zajęć

Uwaga Słuchacze klasy I LO! Nastąpiła korekta planu zajęć do końca semestru oraz harmonogramu egzaminów. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami.

Harmonogram egzaminów semestralnych

Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem egzaminów semestralnych, które rozpoczynają się 16 grudnia 2017 r. i potrwają do końca stycznia. Jednocześnie przypominamy o konieczności spełnienia warunków dopuszczenia do egzaminu - pozytywnie ocenionej pracy kontrolnej oraz uzyskaniu co najmniej 50% frekwencji z przedmiotu.

Zmiana w planie zajęć - 18.11.2017 r.

Nastąpiła zmiana w planie zajęć V semestru LO w dniu 18 listopada 2017 r. Prosimy o zapoznanie się z aktualizacją. Jednocześnie przypominamy o konieczności sprawdzenia planu w piątek przed zjazdem.

Prace kontrolne

Przypominamy Słuchaczom, że prace kontrolne należy złożyć w sekretariacie szkoły do 15 grudnia 2017 r. 

Egzaminy klasyfikacyjne

Słuchacze, którym wyznaczono egzaminy klasyfikacyjne, powinni zgłosić się do nauczyciela prowadzącego zajęcia po zakres materiału i ustalić indywidualnie termin egzaminu, jednak nie później niż do 31 marca 2018 r. 
  • 1
  • 2

Centrum Edukacyjne
MENTOR

ul. Małkowskiego 12, 70-306 Szczecin
tel. 91 48-84-931
tel. 781-990-488
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strefa słuchacza


Copyright © Mentor Centrum Edukacyjne. Wszelkie prawa zastrzeżone
wdrożenie i realizacja: studio graficzne bluepoint